×

Hamam Bakımları

Tarihi Antik Roma’ya dayanan hamam geleneği, sosyal ve kültürel bir ritüel olarak Türk tarihinde önemli bir yere sahip. Yalnızca bedensel temizlenme değil aynı zamanda ruhsal arınma için de anahtar olarak görülen Türk hamamı için Hürrem Sultan Hamamı, bambaşka bir deneyim sunuyor. 

Osmanlı Devleti’nde de önemli bir yere sahip olan hamam kültürünü deneyimlemek için İstanbul’da çok sayıda hamam bulunuyor. Girişinde alabildiğine geniş salonu, hemen ardında terleme odası, kese, köpük masaj alanları ile Hürrem Sultan Hamamı’na adımınızı attığınız andan itibaren geleneksel Türk hamamının en güzel örneklerinden birine şahitlik edeceğinize emin olabilirsiniz. Hürrem Sultan Hamamı’na özel olarak üretilmiş erguvan özlü ürünlerle tüm bedeniniz rahatlayacaksınız. Ek olarak, tüm hamam seanslarında doğal zeytinyağlı sabun, şampuan, duş jeli, saç kremi, tek kullanımlık kaymaz terlik ve iç çamaşırı ile size özel bir bakım sunuyoruz. 

Hürrem Sultan Hamamı’nda farklı ihtiyaçlara göre tasarladığımız birbirinden farklı 4 hamam seansından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. İster Pir-ü Pak ile geleneksel kese uygulaması ve göbek taşında masajla rahatlayabilir, isterseniz Ab-ı Hayat ile kese ve köpüğe ek olarak kil maskesi, aromaterapi, yüz masajı ve meyve ikramıyla bütün bedeninize hitap edecek baştan sona bir Türk Hamamı deneyimi yaşayabilirsiniz.


Erkek & Kadın Hamamı 

Hürrem Sultan Hamamı’nda hem kadınlara hem de erkeklere özel ayrılmış hamam alanları mevcuttur. Bu sayede, alanında uzman kadın / erkek natır, tellak ve masörlerden hizmet almanız mümkün.

Pir-ü Pak

Pir-ü Pak

45 Dakika / 95 Euro

Rezervasyon yap
Keyf-i Hamam

Keyf-i Hamam

60 Dakika / 150 Euro

Rezervasyon yap
Zevk-i Sefa

Zevk-i Sefa

80 Dakika / 190 Euro

Rezervasyon yap
Ab-ı Hayat

Ab-ı Hayat

110 Dakika / 260 Euro

Rezervasyon yap