×

Hediye Kartı

Hediye Kartı ile sevdiklerinizi mutlu edin…

Kanuni Sultan Süleyman’ın, çok sevdiği eşi Hürrem Sultan için ,1556 yılında yaptırdığı Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı, günümüzde yerli ve yabancı misafirlerine Türk Hamam kültürünü en otantik, en lüks, en kaliteli ve en hijyenik şekilde yaşatıyor. İş amaçlı misafirlerinize güzel bir İstanbul tecrübesi yaşatmak istediğinizde, doğum günlerinde, Anneler veya Babalar Günü'nde özel bir hediye vermeyi düşündüğünüzde ya da kendinizi yenilemek istediğinizde, Tarihi Yarımada’da beklentilerinize uygun kalitede hizmet alabileceğiniz bir mekan olan Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı sizleri bekliyor.

Detaylı bilgi için satış ofisimiz ile iletişime geçiniz..

E-mail: [email protected]

Telefon: +90 212 517 35 35

İade Koşulları 

  • Hediye kartı  kişiye özel ve tek kullanımlıktır. 
  • Hediye kartlarının kullanabilmesi için 0212 517 35 35  veya [email protected] Satış Ofisinden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. 
  • Rezervasyonlar ancak 7 (YEDİ) gün öncesinde iptal edilebilir. Daha geç iptal edilen rezervasyonlar için hediye sahibi hak iddia edemez. 
  • Ayasofya Hürrem Sultan Hamamı' nın teknik aksaklıklar, hava ve doğa koşulları vb. sebeplerle hizmetlerini yerine getiremezler ise Hediye kartı sahibi başka bir tarih için rezervasyon yapabilir.
  • Hediye kartlarının 30 gün iade hakkı mevcuttur. 30 gün sonrasında iade kabul edilmemektedir. İstenildiği zaman değişim yapılabilir. İade talebinde %20 servis ücreti kesintisi yapılır. İadeler müşteriye, iade talebi itibariyle 15 gün içerisinde yapılır.
  • Hediye kartı sahibi, hediyesini 12 ay içinde kullanabilir. Zamanında kullanılmayan Hediye kartı için para iadesi yapılmaz.